За безпечне водіння винагородять кешбеком. Мобільний додаток платитиме обережним водіям - Cтиль життя

Подія: Український стартап "Штрафи UA" запустив додаток, який відслідковує через смартфон стиль водіння та платить гроші за безпечне керування авто.

Об этом сообщает Руспрес


Деталі: Ініціативу винагороджувати за дотримання правил дорожнього руху реалізовують за підтримки Міністерства інфраструктури. За відповідальну поведінку на дорозі водій отримує до 18% кешбека від суми автоцивілки. Знижка формується неодноразово й постійно змінюється залежно від безпеки стилю водіння. Перший рейтинг керування користувач побачить після виконання 10 поїздок.


Сервіс запустили 10 січня. За місяць ним почали користуватися більше 10 тисяч осіб. Зараз додаток працює лише для IOS платформи, але планується його запуск і для Android.


За даними сервісу, 83% водіїв перевищують безпечну швидкість водіння. Також суттєвою є проблема використання мобільного під час водіння, що у 50% випадків призводить до аварійних ситуацій. Так, за офіційними даними, минулоріч в Україні зареєстрували 160 675 ДТП, що на 7% більше, аніж попереднього року. Автопригоди забрали життя 3454 осіб, травмовано — 32 736 людей. Щодоби стається 440 аварій, у яких гине 10 людей.


Наразі найбільш відповідальними виявилися водії Миколаївської області, які роблять менше порушень, ніж водії у інших містах. Рейтинг свідомого водіння у Миколаєві є найвищим в Україні (3,9), а найнижчий — у Волинській області (2,7).


Для користування послугою необхідно завантажити додаток "Штрафи UA" — платіжно-інформаційний сервіс для водіїв України, за допомогою якого можна сплатити штрафи за порушення ПДР, перевірити штрафи за паркування і купити електронну автоцивілку. Після запуску додатку потрібно активувати функцію "Безпечне водіння". Система автоматично виконає моніторинг поїздки, зокрема дотримання швидкості, та повідомить результат.


Найближчим часом у додатку планується розширення можливостей винагороди. Вже є готовність приєднатися до кешбеку від української мережі заправок.


Коментарі: "Додаток "Штрафи UA" працює з 2016 року. За цей період ми побачили, що сплата штрафу не зменшує кількість аварій. Хоча саме для цього вона призначена. Матеріальна винагорода працює краще, ніж штрафи. Так народилася ідея розробити додаток, який це дозволяє формувати легко та зручно, — каже засновник сервісу Штрафи UA Денис Дмитров.


"Найпоширенішими причинами ДТП є перевищення водіями безпечної швидкості, порушення правил маневрування, проїзду перехресть, недотримання дистанції. Але головною причиною залишається низька культура поведінки учасників дорожнього руху (як водіїв, так і пішоходів) і відсутність належного контролю за дотриманням учасниками руху ПДР. За 2019 рік загальна кількість ДТП зросла на 7%. Але це за офіційними даними патрульної поліції. Насправді статистика аварійності на наших дорогах набагато гірша", — розповів "Експресу" Віктор Козоріз, голова Громадської спілки "За безпеку пішоходів".


Що було раніше: У січні Всесвітня організація охорони здоров’я назвала травми під час ДТП провідною причиною смерті дітей та молодих людей у ​​віці 5-29 років. Загалом щороку в дорожніх аваріях у всьому світі гине близько 1,35 мільйона людей. Понад 90% смертей припадає на країни з низьким та середнім достатком.


Джерело статті: “https://expres.online/ctil-zhittya/za-bezpechne-vodinnya-vinagorodyat-keshbekom-mobilniy-dodatok-platitime-oberezhnim-vodiyam”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя