Долю окупованих територій Донбасу вирішуватиме Верховна Рада, - "Слуга народу"


Порядок відновлення суверенітету держави України в окупованих поки що окремих районах Донецької і Луганської областей встановлюватиме не президент чи, тим більше, іноземні лідери, а обраний народом парламент

Про це у себе на Facebook заявив учасник АТО-ООС, народний депутат від президентської партії "Слуга народу" Сергій Кузьміних, коментуючу заплановану на сьогодні о 12:00 всеукраїнську акцію проти можливої капітуляції, передає Еспресо.TV. Об этом сообщает foreign.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Долю Донбасу буде вирішувати Верховна рада, і всякі спецстатуси ОРДЛО та амністії вбивць-сепарів разом з місцевими виборами і т.п. не отримають ніякої підтримки депутатського корпусу з проукраїнських сил", — зазначив він.

"Ніколи не натисну "за", щоб пробачити тим, хто вбивав та знущався над нашими Захисниками", — додав нардеп.

  • Як пояснив відомий журналіст, публіцист та громадський діяч Віталій Портников, Кремль повторює у ставленні до Володимира Зеленського ту ж модель поведінки, яка була апробована з Петром Порошенком у 20015-2016 роках, коли Україна вперше підтримала "формулу Штайнмаєра" і коли Росія сподівалася домовитися з тодішнім главою українськох держави. Після того ж, як той не пристав на висунуті Москвою принизливі умови, його було оголошено "партією війни".

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/06/dolyu_okupovanykh_terytoriy_donbasu_vyrishuvatyme_verkhovna_rada_quotsluga_naroduquot”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя