Американський експерт натякнув на можливу закупівлю Україною винищувачів F-16

Винищувач F-16 — Американський експерт натякнув на можливу закупівлю Україною винищувачів F-16
Винищувач F-16
Американський експерт висловив занепокоєння, чи достатньо в Україні англомовних пілотів, які можуть навчитися керувати американськими винищувачами Об этом сообщает kalushfm.in.ua со ссылкой на СМИ.


Якщо інформація про те, що Україна розглядає придбання американських винищувачів F-16, підтвердиться, і США почнуть вивчати таку можливість, це може стати серйозним кроком для допомоги Україні та модернізації її Повітряних сил.


Про це президент американської неурядової дослідницької організації Jamestown Foundation Глен Говард розповів у коментарі «Укрінформу».


«Ходять чутки, що Україна може справді розглядати придбання винищувачів F-16 американського виробництва. Якщо вони відповідають дійсності, це означатиме, що США розглядають можливість серйозного кроку для допомоги Україні», — розповів він.


На думку президента Jamestown Foundation, саме потреби Повітряних сил України можуть бути у пріоритеті розгляду подальших кроків військово-технічного співробітництва України та США, оскільки «вони надзвичайно швидко старіють, і їм не вистачає запчастин».


«Польща, наприклад, досі використовує радянські МІГ-29, але від них поступово відмовляються через нестачу запчастин», — зауважив він.


Водночас американський експерт висловив занепокоєння, чи достатньо в Україні англомовних пілотів, які можуть навчитися керувати американськими винищувачами, оскільки нині в Повітряних сил Збройних сил України немає навичок управління такою складною машиною, як F-16.


Раніше посол Валерій Чалий розповів, яку зброю Україну купуватиме у США.


Нагадаємо, 7 липня стало відомо, що Україна вперше звернулась до Сполучених Штатів Америки із запитом на придбання військового обладнання.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/amerikanskiy-ekspert-natyaknuv-na-mozhlivu-zakupivlyu-ukrajinoyu-vinishchuvachiv-f-16-608572.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя